Vianočné fotenie 2023

Vianocne fotenie 2023 Bratislava minifotenie

Vianočné minifotenie 2023 Bratislava

  Posledné  voľné termíny:


aktuálne sú všetky vianočné termíny pre rok 2023 obsadené.
Ak sa náhodou na poslednú chvíľu termín uvoľní, informujem o tom v stories na mojom Instagrame. 
Aj tento rok som pre vás pripravila vianočný ateliér vyskladaný ako kúsok zladeného interiéru, v ktorom spolu na chvíľku zastavíme čas. Nenájdete u mňa umelé pozadia, ale reálnu scénku postavenú tak, aby vznikli technicky kvalitné fotografie, na ktorých vyniknete vy a vaša rodinka. 

U mňa sa fotí najmä doobeda. Často sa dotazujete na poobedné fotenia, ale u mňa poobedné fotenia v ateliéri nie sú možné. Dôvod je jednoduchý - PRIRODZENÉ SVETLO - ktorá ja vo svojej tvorbe využívam. Koncom jesene už sú žial dni krátke a fotografie, aké vidíte u mňa v galérií vieme nafotiť tak do 14stej hodiny. Využívam aj zábleskové svetlá, ako doplnok, na dosvietenie, ale tohtoročná vianočná scénka potrebuje aj to denné svetlo.  Každý rok je dostatok aj víkendových termínov, fotím aj cez štátne sviatky a aj cez prázdniny. Termínov a časov je dostatok, avšak rýchlo sa zaplnia a v čase, keď už samotné fotenie prebieha, už nie je výber až taký pestrý. Preto odporúčam využívať o objednávanie na viančné fotenie skôr - august - september v podstate každý rok. Ale klienti mi píšu celoročne, a v čase, keď spúšťam objednávky na vianoce, vedia o termínoch v predstihu.

Fotenie je krátke, pre detičky a tatinov je to často akurát čas, ktorý ešte v ateliéri zvládnu. Maximálne 20 - 30 minúť sa u mňa zdržíte, takže sa dá často aj len odbehnúť z práce. Čas fotenia dodržiavam, nečakáte na svoj termín, stačí jednoducho prísť včas na ten svoj konkrétny dátum a čas.

Objednávky sú ideálne telefonicky, voľné termíny píšem vyššie a zverejňujem aj na instagrame v príbehoch. Môžete mi poslať aj mailik, len v tom prípade prosím počkajte na potvrdzujúci mail odo mňa, pretože termín, už môže byť medzičasom obsadený.

Verím, že sa vám tohtoročná scénka bude páčiť rovnako ako mne a vidíme sa ešte tento rok na mojich vianociach. A aby som nezabudla ateliér je v Bratislave vo Vajnoroch.


  Cena: 109- EUR

  6 upravených a detailne retušovaných fotografií (elektronicky) 1 elektronická vianočná pohľadnica pripravená na tlač (pomer strán 3:2)

  1 elektronická vianočná pohľadnica pripravená na tlač (pomer strán 3:2) - na výber bude viac dizajnov vianočných kariet

  Klientská náhľadová galéria pre výber finálnych fotiek

  Možnosť odkúpenia celej náhľadovej galérie v prevedení bez detailnej retuše za 65,- EUR k vybranýn 6tim detailne upraveným a vyretušovaným fotkám

  Doobjednanie tlače - 1,- EUR /fotografia 13x18 alebo 10x15

  Detailná úprava a retuš fotografie nad balík - 10 - EUR (bez tlače)

  Objednávky, prosím telefonicky 0911 720 185 prípadne emailom: lenka@fotolienka.sk

  Vianočné fotenie 2023
  • 6 upravených a detailne retušovaných fotografií (elektronicky)
  • 1 elektronická vianočná pohľadnica pripravená na tlač (pomer strán 3:2)
  • Klientská náhľadová galéria pre výber finálnych fotiek
  Ako sa pripraviť na vianočné fotenie?
  Vhodné farby : zlatá, čierna, teplá biela, sivá, tmavozelená, svetlohnedá. 
  Vhodné oblečenie: Slávnostné, aj s čistou spoločenskou obuvou