MAMA a JA

Fine Art umelecký portrét - fotenie maminky a detí

Umelecké fotenie MAMINKY s DIEŤATKOM upravené v štýle FineArt

- 3 fotografie na tému MAMA a JA
- umelecká úprava a retuš v štýle FINEART
- možnosť výberu viacerých fotografií
- tlačené fotografie alebo fotoplátno v rámci balíčka

FineArt portréty sú novinkou v mojom portfoliu. Rozhodla som sa venovať aj takejto fotografií a v rámci takýchto umeleckých portrétov fotiť najmä mamy s detičkami. Dôvod je jasný. Materstvo je tou najkrajšou, ale aj najťažšou vecou v živote. My mamy, intenzívne prežívame každé obdobie od narodenia detičiek až kým sa z nich nestanú veľkáči. Lenže ten čas akoby nám plynul nejako rýchlo. Len sa obzrieme a zrazu sú z našich novorodeniatok batoľatá, škôlkári, či dokonca školáci. Zastavme spolu čas, prídite sa odfotiť a zachovajte si tak spomienku na obdobie, keď boli vaše ratolesti ešte skutočnými drobcami. 

Často majú maminky v mobiloch tisíce fotiek svojich detí. Ale keď majú nájsť spoločnú fotku, kde sú s dieťaťom, hľadajú ju ako ihlu v kope sena. Pochopiteľne, veď práve ony sú tie, ktoré často držia v rukách telefón a fotia a natáčajú všetky tie míľniky, ktorými dieťko prechádza. Doprajte však sebe a svojmu dieťatku pamiatku na tie spoločné chvíle, pamiatku na to najcennejšie čo majú - na vás a spoločne strávený čas. Tak trošku snové, princeznovsko rozprávkové fotenie, ktorého výsledkom môže byť veľký obraz na stenu, či aspoň dokonalá fotka v rámiku. Kľudne ako darček pre blizkych, alebo len tak pre radosť a či pamiatku pre tie detičky, keď raz vyrastú.

Fotenie prebieha u mňa v ateliéri vo Vajnoroch. Je potrebné sa vopred objednať. Na objednanie môžete použiť aj kontaktný formulár.

Oblečenie, alebo pre odvážnejšie maminky iba jemné látky, sú pre vás v ateliéri k dispozícií. Detičky sa fotia iba s plienočkou a plienkovými gaťkami.

Základné podmienky a cena:
Základný balíček je skrátený, keďže mnohé túžite iba po pár fotkách, tak základ balíčka tvoria 3 detailne upravené fotografie v štýle FINEART. Pokiaľ si však budete priať viac fotografií, môžete si ich po vzhliadnutí galérie náhľadov doobjednať.  Konečný počet fotiek je teda na vás
 CENA: 80, - EUR
- 3 detailne upravené a retušované fotografie v štýle FineArt
- každá ďalšia vybraná fotografia: 20,- EUR
- náhľadová galéria a možnosť výberu záberov
- štandardná tlač: 13x18 - exkluzívny metalický fotopapier
- nadštandardná tlač + 20 EUR:  1x 30x40 fotoplátno, ostatné 13x18 fotopapier.
  
Mám záujem