Tehulky

Tehotenské fotenie, fotky v tehotenske, umelecke atelierove fotky v atelieri v Bratislave, fotoatelier Bratislava, Pezinok, Senec, lifestyle rodinne fotenie, tehu fotenie, budoir fotenie, fotografovanie bruska, buduce mamincky, tehu foto, fotoatelier Vajnory, BA

Informácie a Ceny

Obdobie tehotenstva je jedno z najkrajších období v živote každej ženy. Nastávajúca mamička je plná vzrušenia a eufórie z veľkej zmeny, ktorá ju očakáva. Tieto emócie nám spolu pomôžu vytvoriť príheh, v ktorom bude maminka vždy za hviezdu a bude mať nádhernú pamiatku na bruškové obdobie. Pri fotení vás do ničoho nesilím, ideme úplne prirodzene, rozprávame sa a získavam si vašu dôveru. Nakoniec vzniknú fotografie plné lásky, ktoré si budete radi prezerať po celý život. Som rada, keď sa na fotení zúčastní aj budúci tatinko, aj keď viem, že pre veľa našich mužských polovičiek to práve najobľúbenejšia činnosť nie je. Snažím sa im ju však spríjemniť a netrvám na tom, aby boli prítomní počas celého fotenia.

Tehotenské fotografie robím prevažne v ateliéri, ale krásne zábery vzniknú aj pri fotení v exteriéri. Veľmi rada využívam aj prirodzené svetlo, to svedčí každej budúcej mamičke, preto ak sa dá, využívajte na objednanie časy, keď je ešte dostatok svetla vonku.

Kedy sa objednať na fotenie?

Najjednoduchšia odpoveď je „vtedy, keď sa na to cítite“. Väčšinou sa maminky fotia po 30tt. U prvorodičiek vykukuje bruško neskôr a aj býva menšie, takže je možné fotenie odložiť aj na neskorší čas (34tt – 38tt). Je treba, ale myslieť na to, že aj fotenie je určitá záťaž a pár dní pred pôrodom už môže byť pre maminku pomerne náročné. Najmä v letnom období tehuľky trpia rôznymi opuchmi, ťažšie sa im chodí, tak je vhodné absolvovať fotenie skôr. Maminky, ktoré už majú doma dieťatko, majú zvyčajne bruško výraznejšie a tehotenské fotky sa môžu fotiť v skoršom termíne. Čím bližšie ste k pôrodu, tým viac sa už neviete dočkať bábätka a tým krajšie emotívnejšie vyznejú vaše fotografie.

Tehotenská fotografia
120 €
10 fotografií
  • Vyhradnený čas minimálne 1 hodina na fotenie
    (rekvizity a doplnky a tehotenské šaty na fotenie v cene)
  • Vytvorenie vlastnej náhľadovej galérie v klientskej zóne a možnosť vybrať si svoje finálne zábery na úpravu
  • Profesionálna detailná úprava a retuš fotografií
  • Prevedenie fotografií vo farebnej aj čiernobielej verzii
  • DVD s full rozlíšením fotografií pre neskoršiu dotlač, na vyžiadanie aj zmenšené fotografie pre web a mail
  • Všetky fotografie tlačené v rozmere 13×18
  • Možnosť doobjednania fotoknihy
  • Fotografie v darčekovom balení