Vianočné fotenie 2022

Vianočné minifotenie 2022 Bratislava

Aktuálne voľné termíny:


Všetky termíny na vianočné fotenie 2022 sú už zarezervované. Veľmi pekne ďakujem za priazeň a veľmi sa teším vášmu záujmu o fotenie. Ak sa vám termín na vianočné fotenie neušiel rada vás odfotím po vianociach v mesiaci január 2023 aj s bonusom, ktorý si dohodneme individuálne. Teším sa teda na vás aj na iných ako vianočných foteniach


  Cena: 99,- EUR

  6 upravených a detailne retušovaných fotografií (elektronicky) 1 elektronická vianočná pohľadnica pripravená na tlač (pomer strán 3:2)

  1 elektronická vianočná pohľadnica pripravená na tlač (pomer strán 3:2) - na výber bude viac dizajnov vianočných kariet

  Klientská náhľadová galéria pre výber finálnych fotiek

  Možnosť odkúpenia celej náhľadovej galérie v prevedení bez detailnej retuše za 65,- EUR k vybranýn 6tim detailne upraveným a vyretušovaným fotkám

  Doobjednanie tlače - 1,- EUR /fotografia 13x18 alebo 10x15

  Detailná úprava a retuš fotografie nad balík - 10 - EUR (bez tlače)

  Objednávky, prosím telefonicky 0911 720 185 prípadne emailom: lenka@fotolienka.sk

  Insert your text here
  Vianočné fotenie 2022
  • 6 upravených a detailne retušovaných fotografií (elektronicky)
  • 1 elektronická vianočná pohľadnica pripravená na tlač (pomer strán 3:2)
  • Klientská náhľadová galéria pre výber finálnych fotiek
  Ako sa pripraviť na vianočné fotenie?
  Vhodné farby
  Vhodnýni farbami sú biela, prírodná, šedá, béžová, tlmená zelená a všetky odtiene zeme, hnedá. Doplnené môžu byť typickými vianočnými farbami - červená a zelená. Ak je to možné voľte radšej svetlejšie oblečenie a svetlejšie odtiene týchto farieb. Obzvlášť ak ste vy alebo vaše detičky svetlé typy so svetlou pleťou, neobliekajte sa do tmavých farieb, ale radšej zvolte čo najsvetlejší outfit.

  Vhodné oblečenie
  Tento rok sa okrem typicky slávnostného oblečenia ako šaty, saká a podobne, hodí aj teplejšie oblečenie - pleteniny a doplnky ako pletené šály, čiapku, rukavice. 

  Na nohách môžete mať čižmičky, alebo zimné topánočky, samozrejme zladené so scénou a oblečením. Nezabudnite však ešte doma vyčistiť podrážky. Pekne budú vyzerať aj hrubšie pletené ponožky alebo podkolienky pre dievčatá v sukniach. Môžete sa fotiť aj naboso alebo v spoločenských topánkach. Nezabudnúť, aby ste boli zladení, ak sa fotíte v topánkach, tak celá rodina, ak naboso, tak opäť všetci rovnako.