Vianoce 2019

Vianočné minifotenie 2019

Termíny na fotenie:

1.11. – piatok, 2.11. – sobota, 3.11. – nedeľa

14.11. – štvrtok, 15.11. – piatok, 16.11. – sobota, 17.11. – nedeľa

Časy fotení individuálne – od 9,00 – 15,00 hodiny

Všetky vianočné termíny v období 1. - 3. 11 a 14. - 17. 11 sú už rezervované. 
Prípadné info o uvoľnených termínoch nájdete na mojej FB stránke.
Veľmi pekne ďakujem za priazeň

POZOR
Pridané termíny na vianočné mini 28.11. a 29.11. Pre konkrétne info ma prosím kontaktujte telefonicky

 

Miesto fotenia – ATELIÉR – Nové Šuty 13, Bratislava Vajnory

 

Cena: 79,- EUR

Dĺžka fotenie:  30 minút (hrubý čas, zahŕňajúci aj operatívu okolo fotenia)

Počet fotografii: 6 kusov (elektronicky, bez tlače)

Vianočná pohľadnica:  1 dizajn - pripravená na tlač

 

Fotografie na úpravu si vyberiete sami, po fotení vám do 5 dní  pripravím náhľadovú galériu na www.nahledovky.cz, o nahratí vašej galérie vás budem informovať mailom.

V balíku je 6 fotografií, v prípade, ak budete chcieť upraviť viac fotiek, cena za fotografiu navydvše je 7,- EUR.

Upravené fotografie vám pošlem do 10.decembra elektronicky (podmienkou je zaslanie výberu fotografií do 7 dní od zaslania mailu o sprístupnení galérie). Ak si budete priať DVD, pripravím vám ho a na prevzatie bude po 10.decembri u mňa v ateliéri.

Rátajte prosím s tým, že ak si na úpravu vyberiete väčší počet záberov, lehota na ich dodanie sa môže predĺžiť. V termíne do 10.decembra budú k dispozícií fotografie, ktoré boli plánované ako obsah balíčka – teda 6 kusov na každné fotenie. Fotografie navyše závisia potom od mojej voľnej kapacity, ale určite ich budete mať do vianoc.

V prípade, ak sa fotografie podaria a vy budete chcieť na pamiatku všetky fotografie z fotenia, budete si ich môcť zakúpiť k základnému balíčku za príplatok 60 EUR. Dostanete tak okrem vybratých 6 upravených fotografií aj všetky ostatné fotografie z náhľadovej galérie v úprave ako ich budete vidieť v náhľadoch. Neupravené fotografie neposkytujem.

Scénka:

Fotografiu tohtoročnej vianočnej scénky  posielam v prílohe. Farebné ladenie je do prírodných farieb v kombinácií so šedou farbu. Vhodné oblečenie je všetko v prírodných odtieňoch od béžovej, sivej, až po hnedú. Vhodné sú aj typicky vianočné farby – červená a zelená. Fotografie sú zamýšlané skôr tmavšie, aj scénka je skôr tmavšia, preto nie sú vhodné príliš tmavé farby na oblečení a vyslovene čierna. Na vianočné fotenie sa hodí skôr slávnostnejšie oblečenie, na detských outfitoch sa do scény nehodia rôzne marketingové s seriálové postavičky (ako frozen, disney, či tlapková patrola a podobne). Do detských rúčok budú k dispozícií malé aj veľké medovníčky, rôzne drevené a prírodné rekvity (šišky, drevené hviezdičky...).

V ateliéri nemáme k dispoziíci klasické mikulášske čiapky, sobie uši a vianočné rekvizity podobného typu. Pokiaľ si takúto fotku prajete, nie je problém to v scénke vyfotiť, ale prosím vás aby ste si  takéto rekvizity priniesli so sebou. Naopak máme kvetinové venčeny a jemné čelenky, ktoré si pre dievčatká môžete požičať.

Môžete sa fotiť naboso, alebo napríklad v pekných a zladených vlnených ponožkách (klasické a športové ponožky nie sú vhodné).

Veľmi Vás prosím, aby ste rešpektovali charakter fotenia, prišli na fotenie už upravení a pripravení sa fotiť. Ak potrebujete viac času, prosím informujte ma už pri objenávaní termínu, aby som vám ho vedela zabezpečiť. Nie je možné sa počas fotenia prezliekať do iných outfitov, ani spraviť „pár“ fotiek s inou tématikou. Ak vám vianočná scénka a podmienky fotenia nevyhovujú, prosím zvážte fotenie v inom termíne v klasickom formáte rodinných fotení, ktoré sa fotia aj s vianočnou scénkou počas celého novembra. Rovnako vás chcem veľmi pekne  poprosiť, aby ste na fotenie chodili včas a boli tolerantní voči ostatným, ktorý sa fotia pred vami alebo po vás.

00

Kam prísť:

Ateliér sa nachádza v Bratislave vo Vajnoroch na prízemí novopostavenej bytovky.

Adresa: Nové Šuty 13 – info k tomu, ako sa k nám dostanete, kde ideálne zaparkujete a pod. Nájdete u mňa na stránke v sekcii kontakt. https://www.fotolienka.sk/kontakt

Kedy prísť na fotenie:

Fotenia sú dohadované podľa rozvrhu, na vaše fotenie je vyhradený čas 30 minút. Je potrebné prísť na fotenie včas. Meškanie je v prípade minifotení neakceptovateľné a je dôvodom na zrušenie termínu za poplatok 100% z ceny fotenia. V prípade, že meškáte, prosím ozvite sa aspoň krátkou správou.  Vzhľadom na aktuálnu situáciu sa dohodneme čo ďalej.

Po objednaní je termín je závazný. Pre objednanie termínu prosím zaslať nasledovné údaje:

Prosím prečítajte si všeobecné obchodné podmienky, objednaním termínu vyjadrujete súhlas s týmito podmienkami. https://www.fotolienka.sk/obchodne-podmienky.

V prípade, ak sa nemôžete dostaviť na termín, prosím o informáciu a pokúsime sa dohodnúť náhradný termín.

Ak termín zrušíte 48 hodín pred fotením, alebo sa na termín nedostavíte bez ospravedlnenia, budem vám faktúrovať zmluvný poplatok za objednaný termín vo výške 30 EUR.

 

Ďakujem a teším sa na vás.