Tehotenske fotenia

Kam prísť:

Ateliér sa nachádza v Chorvátskom Grobe v časti Čierna Voda. Je to v objekte rodinného centra L-Activity.

Adresa: L-Activity, Jelšová 2, Chorvátsky Grob

Ak pôjdete smerom od Bratislavy od Vajnor, tak je to priblizne 2 km za Ba-Vajnormi. Za tabuľou Čierna Voda je to prva odbočka doľava do novej zástavby. L-activity je po pravej ruke a je vidieť aj od hlavnej cesty. Parkuje sa pred budovou a pozdlz cesty su miesta označené – Parkovanie pre zákazníkov L-actity. Tam môžete zaparkovať.  Vchod do budovy je na konci parkoviska. Ateliér je na poschodí. Ak by bol hlavný vchod zavretý, prosím zavolajte mi  0911 720 185, prídem vám dolu odomknúť.

Kedy prísť na fotenie:

Fotenia sú dohadované podľa rozvrhu, na vaše fotenie je vyhradený čas podľa dohody – obvykle okolo 1 hodiny . Je potrebné prísť na fotenie včas. Ak meškáte sami sa oberáte o čas, nakoľko fotenie nie je možné natiahnuť.

V L-activity je kaviareň s pekným detským kútikom, takže ak prídete skôr môžete tam počkať. (v sobotu a v nedeľu doobeda kaviareň funguje obmedzene,). V kaviarni je možné využiť aj detský kútik, prosím ale všetkých rodičov, aby po použití detský kútik po sebe upratali. Ďakujem

Ranné prvé termíny – o 9tej alebo o 9,30 sú prvými termínmi, ak prídete výrazne skôr, tak vas chcem poprosiť, aby ste netelefonovali, najma cez víkendy kým odídem do ateliéru som mamou na plný úvazok a nie je možné, aby som do ateliéru prišla skôr, ako bolo dohodnuté.  Do ateliéru chodievam tak 15 minút pred začiatkom dohodnutého termínu.

Ostatné termíny – Ak prídete na termín skôr, prosím počkajte na svoj čas dole v kaviarni. Hore pred ateliérom je len úzka chodbička a zbytočne sa tam potom tlačíme. Po skončení fotenia a uvoľnení ateliéru si po vás dole prídem.  Prípadne sa ozvite telefonicky, že ste už prišli.

 

Meškanie:

V prípade, že meškáte, prosím ozvite sa aspoň krátkou správou.  V prípade, ak meškáte viac ako 15 minut, termín na fotenie môžem vzhľadom na situáciu zrušiť (ak napríklad je po vás naplánované fotenie a nezostalo by už dostatok času na fotenie). V prípade zrušenia termínu, kvôli vášmu meškaniu vám môžem faktúrovať poplatok za objednaný termín vo výške 15,- EUR.

 

Čo si vziať so sebou a ako sa pripraviť na fotenie:

 

Pre buducu maminku: – podla toho aky styl fotografii si predstavujete

– Biele /cierne pekne spodne pradlo, nohavicky telovej farby

– Nejaku koselu na rozopinanie, tuniku, alebo sako, tak aby bolo na brusku roztvorene

– Rifle, kludne aj take, ktore ste nosili pred tehotenstvom a uz ich nezapnene (pripadne ine nohavice, sunknu, ktore maju pekny pas a je mozno fotit odhalene brusko, rifle s tehotenskym pasom nie su vhodne na fotenie.)

– Ak mate, tak saty, ktore zvyraznia brusko (najma do exterieru su pekne

saty)

– Pekne vyzeraju tricka, tielka, ktore obrysuju brusko

– Bizuteriu – korale, nausnice….

– Na fotenie je potrebne prist  uz upravena (vlasy, make – up). V atelieri je zrkadlo na mensie upravy, ale na foteni nie je cas na celu upravu. Ak mate zaujem o vizazistku, je potrebne sa dohodnut dopredu.

 

Spolocne fotky s buducim tatinom:

– Je pekne, ak spolu ladite – stylovo aj farbou. Vyhybajte sa tmavym farbam, na tehotenske fotenie nie su vhodne vyslovene cierne veci, ak sme sa tak pred fotenim nedohodli. Oblecenie jednoduche, skor svetlejsie a jemnejsie farby. Najma na pánskom obleceni sa prosim vyhnite nápisom a značkám. Kosele je lepsie vziat jednofarebne ako s vyraznym  pruzkovym alebo kockovym vzorom.

 

Drobnosti a rekvizitky:

– Ak uz mate nieco pre babatko, mozete priniest na fotenie (papucky, dudlik, hracku, album)

– Fotku so sona

– Cokolvek co vystihuje vas alebo vase zaluby

 

Fotime sa naboso – bez topanok a aj bez ponoziek. Ak by ste chceli topanky, prosim pred fotenim vyčistit podrážky.

K dispozicii v atelieri su:

– biele  a ruzove dlhe saty pre tehulky s prestrihom na brusku

– tyrkysove dlhe puzdrove saty pre tehulky (saty su krajkove – podsite iba v hrudnikovej casti, na fotenie v tychto satach treba mat vlastne telove nohavicky – idealne co najviac nenapadne).

– masle na brusko (zelena, ruzova, modra)

– krajkove kratke neglize v bielej a ciernej farbe

– a dalsie rekvizity

 

Ak máte nejaké špeciálne požiadavky na fotenie, chcete nejaké konkrétne rekvizity,  prosím informujte ma dopredu. Na fotenie sa pripravím, prípadne zarezervujem dlhší čas, ak bude treba.

 

Všeobecné podmienky:

Prosím prečítajte si podmienky na www.fotolienka.sk/cennik

Rezerváciou termínu a príchodom na fotenie vyjadrujete súhlas s týmito podmienkami (cenami, dobou dodania a podmienkami zverejnenia fotografii v portfóliu fotografa). Všetky výhrady je potrebné riešiť mailom.

 

Termin je závazný

V prípade, ak sa nemôžete dostaviť na termín, prosím o informáciu a pokúsime sa dohodnúť náhradný termín.

Ak termín zrušíte v deň fotenia, alebo sa na termín nedostavíte bez ospravedlnenia, prípadne nebude možné dohodnúť náhradný termín,  budem vám faktúrovať zmluvný poplatok za objednaný termín vo výške 15,- EUR.

 

 

Ďakujem a teším sa na vás