Porvrdenie objednávky termínu prebieha prostredníctvom emailu. Dohodnutý termín je záväzný. V prípade, ak termín zrušíte menej ako 48 hodín pred dohodnutým časom, alebo sa na dohodnuté fotenie nedostavíte, vyhradzujem si právo faktúrovat poplatok za termín na základe mailovej objednávky vo výške 50% z cenníkovej ceny fotenia. 

Doba spracovania fotografií:

  • obvykle 4 – 6 týždňov (v predvianočnom čase a v čase letných prázdnin – november, december, júl, august6 – 8 týždňov.  Fotografie do galérie spravidla nahrávam do niekoľkých dní (maximalne 1 týždeň)  po fotení. V prípade, že si fotografie nevyberiete do 7 dní od zaslania linku na náhľady, dodacia lehota sa môže predĺžiť vzhľadom na moju aktuálnu vyťaženosť.
  • Vyhradzujem si právo dobu spracovania fotografií predĺžiť bez nároku na kompenzáciu.
  • V prípade, že vám vyhotovenie fotiek ponáhľa, alebo jednoducho nechcete čakať, ponúkam vám možnosť expresného spracovania fotografií, a to do 1 týždňa po nafotení. Príplatok za zrýchlené spracovanie je 50% z ceny vybraného balíčka.

Prevzatie fotografií:

  • o dokončení fotografií vás budem informovať mailom. Hotový balíček máte po oznámení nachystaný u mňa na prevzatie. Dohodnúť môžeme aj prevzatie osobne v Bratislave (podľa mojich aktuálnych možností), prípadne zaslanie poštou (avšak doba dodania fotiek sa vám tak môže predĺžiť, vyššie uvedená lehota  sa vzťahuje na dokončenie fotografií, nie  na ich prípadnú distribúciu osobne, alebo poštou).
  • V prípade, že máte fotografie uhradené, ihneď po dokončení spracovania vám ich zašlem v elektronickej podobe
  • Podmienkou pre zrealizovanie fotenia je podpísanie súhlasu so spracovaním osobných údajov
 

CENNÍK PRE FOTOKNIHY a TLAČ nájdete tu

 

Objednaním termínu súhlasíte s vyššie uvedenými podmienkami

 

Fotografovanie spoločenských udalostí, eventov, konferencií a pod.

1. hodina fotenia……………………………………………… 60 EUR
každá ďalšia začatá hodina……………………………….. 30 EUR
(doba spracovania fotografií do 3 pracovných dní).

 

Pre objednávky pred 15.5. 2018 platí cenník v čase objednania (rodinná, tehotenská fotografia – 7, – EUR,  Newborn fotografia 9,- EUR pri zachovaní podmienky výberu minimálne 10 záberov z fotenia).